Toyota logo. Go back to homepage.
Графік роботи:
Пн.-пт 9.00-19.00
Сб. СТО до 15.00
  Салон до 17.00
Нд.  Вихідний

Придбати авто:
+380 372 54 34 01

Записатись на СТО:
+380 372 900 255

Ми в соцмережах:

Нова Toyota Camry 2018
Зустрічайте Toyota C-HR Hybrid
Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

TOYOTA DIESEL

Кожен з нас прагне до економії, тому, одним з критеріїв вибору особистого транспорту є його двигун. Тисячі людей щодня вирішують важливу дилему, який двигун вибрати: бензиновий або дизельний. Саме тому ми вирішили більш детально розповісти про дизельні автомобілі Toyota, що пропонуються для українських покупців.

Toyota RAV4

rav4_1
  

Компактний кросовер Toyota RAV4 на ринку України представлений з 2,2-літровим дизельним двигуном. Витрати пального змішаного циклу складають 5,6л.

2,2л D-4D (150 кінських сил)
 

Toyota Land Cruiser Prado

Новий Toyota Land Cruiser Prado в дизельному варіанті представлений двигуном, об’ємом 2,8 л D4-D з шестишвидкісною автоматичною коробкою передач. 8 л. - витрати пального в змішаному циклі.

 2,8 л D-4D (177 кінських сил)


Toyota Land Cruiser 200

toyota_land_cruiser_v8_2015_exterior_tme_007_b_full_tcm_3046_565573

4,5-літровий восьмициліндровий V-подібний дизельний двигун, що оснащений Toyota Land Cruiser 200 є найпотужнішим дизельним ДВС в асортименті Toyota. Він відрізняється чудовим експлуатаційними характеристиками при їзді по шосе та пересіченій місцевості. Підвищенній потужності сприяє сучасний турбокомпресор зі змінною геометрією турбін. Витрати палива у змішаному циклі - всього 10,3 л.

 
4,5 л V8 D-4D (235 кінських сил)

 

 Hilux

toyota_hilux_2015_exterior_tme_019_c_full_tcm_3046_506694_01

Дизельний двигун об’ємом 2,4 л з технологією D-4D розвиває неабияку потужність і обертальний момент. Завдяки зменшенню тертя між деталями його конструкції вдалося зменшити споживання пального та вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Крім того, були зменшені шуми та вібрація двигуна, що сприяє кращому комфорту у салоні. Витрати палива у змішаному циклі складають 7,3 л.

2,4 л D-4D (150 кінських сил)

Toyota Hilux також представлений з дизельним двигуном, об’ємом 2,8 л з технологією D-4D. Двигун забезпечує достатній запас потужності щоразу, коли в цьому є потреба. Чудові характеристики динаміки в ньому прекрасно поєднуються із зменшеним споживанням пального   (8,5 л. у змішаному циклі) та зменшеним вмістом шкідливих речовин у відпрацьованих газах.
 
 2,8 л D-4D (177 кінських сил)
 

Дизельний двигун більш довговічний, конструкція блоку циліндрів більш міцна. Але проблема полягає в його примхливості щодо палива. Саме через проблеми з якісним паливом в автомобілі на дизелі регулярно доводиться замінювати масла і фільтри.

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.