TOYOTA DIESEL

Кожен з нас прагне до економії, тому, одним з критеріїв вибору особистого транспорту є його двигун. Тисячі людей щодня вирішують важливу дилему, який двигун вибрати: бензиновий або дизельний. Саме тому ми вирішили більш детально розповісти про дизельні автомобілі Toyota, що пропонуються для українських покупців.

Toyota RAV4

rav4_1
  

Компактний кросовер Toyota RAV4 на ринку України представлений з 2,2-літровим дизельним двигуном. Витрати пального змішаного циклу складають 5,6л.

2,2л D-4D (150 кінських сил)
 

Toyota Land Cruiser Prado

Новий Toyota Land Cruiser Prado в дизельному варіанті представлений двигуном, об’ємом 2,8 л D4-D з шестишвидкісною автоматичною коробкою передач. 8 л. - витрати пального в змішаному циклі.

 2,8 л D-4D (177 кінських сил)


Toyota Land Cruiser 200

toyota_land_cruiser_v8_2015_exterior_tme_007_b_full_tcm_3046_565573

4,5-літровий восьмициліндровий V-подібний дизельний двигун, що оснащений Toyota Land Cruiser 200 є найпотужнішим дизельним ДВС в асортименті Toyota. Він відрізняється чудовим експлуатаційними характеристиками при їзді по шосе та пересіченій місцевості. Підвищенній потужності сприяє сучасний турбокомпресор зі змінною геометрією турбін. Витрати палива у змішаному циклі - всього 10,3 л.

 
4,5 л V8 D-4D (235 кінських сил)

 

 Hilux

toyota_hilux_2015_exterior_tme_019_c_full_tcm_3046_506694_01

Дизельний двигун об’ємом 2,4 л з технологією D-4D розвиває неабияку потужність і обертальний момент. Завдяки зменшенню тертя між деталями його конструкції вдалося зменшити споживання пального та вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Крім того, були зменшені шуми та вібрація двигуна, що сприяє кращому комфорту у салоні. Витрати палива у змішаному циклі складають 7,3 л.

2,4 л D-4D (150 кінських сил)

Toyota Hilux також представлений з дизельним двигуном, об’ємом 2,8 л з технологією D-4D. Двигун забезпечує достатній запас потужності щоразу, коли в цьому є потреба. Чудові характеристики динаміки в ньому прекрасно поєднуються із зменшеним споживанням пального   (8,5 л. у змішаному циклі) та зменшеним вмістом шкідливих речовин у відпрацьованих газах.
 
 2,8 л D-4D (177 кінських сил)
 

Дизельний двигун більш довговічний, конструкція блоку циліндрів більш міцна. Але проблема полягає в його примхливості щодо палива. Саме через проблеми з якісним паливом в автомобілі на дизелі регулярно доводиться замінювати масла і фільтри.

НОВИНИ

 • Toyota C-HR Hybrid – автомобіль року в Україні
  у номінації «Компактний міський кросовер»
 • Toyota Hybrid Drive
  Відкрийте можливості гібридів!
 • Переможці Шостого національного конкурсу дитячого малюнка
  «Автомобіль твоєї мрії - 2018»
 • Переможці онлайн-голосування з глядацьких симпатій
 • ТОЙОТА повідомляє про випадки шахрайства