Toyota logo. Go back to homepage.
Графік роботи:
Пн.-пт 9.00-19.00
Сб. СТО до 15.00
  Салон до 17.00
Нд.  Вихідний

Придбати авто:
+380 372 54 34 01

Записатись на СТО:
+380 372 900 255

Ми в соцмережах:

Нова Toyota Camry 2018
Зустрічайте Toyota C-HR Hybrid
Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

Нагородження переможця сервісної акції

 img_4545_01

 

13 грудня 2016 року у головному офісі ПІІ «Тойота-Україна» відбувся розіграш серед учасників акції
«На сервіс завітай та Corolla вигравай!»


В період з 25 квітня по 30 листопада 2016 року клієнти, які замовили, оплатили роботи з технічного обслуговування по заміні моторного масла на автомобілі Toyota, отримали  можливість зареєструватися для участі у розіграшу автомобіля Toyota Corolla з нагоди 50-річчя легендарної моделі.


13 грудня 2016 року у головному офісі ПІІ «Тойота-Україна» відбувся розіграш серед учасників кампанії «На сервіс завітай та Corolla вигравай!». Протягом 8 місяців дії кампанії у розіграшу було зареєстровано понад 12 тисяч учасників, які скористались послугами із заміни масла у дилерській мережі Toyota в Україні. 

 

За допомогою незалежного онлайн ресурсу переможцем розіграшу та власником автомобіля Toyota Corolla був визначений – Лисак Іван Йосифович з міста Чернівці.

 

«Клієнт перш за все – це головна філософія бренду Toyota. Задоволеність та лояльність до офіційного сервісу –  це найвища винагорода, яку ми отримуємо від наших клієнтів. Отримуючи такі щирі емоції та посмішки, ми мотивуємося рухатись вперед та постійно вдосконалюватися. Маємо надію, що нова Toyota Corolla стане надійним партнером нашого переможця і буде дарувати комфорт та безпечну подорож щодня», - зазначив у своїй вітальній промові Генеральний директор ПІІ «Тойота-Україна» Аібара Такахіде під час підписання договору з Лисаком Іваном Йосифовичем.


28 грудня 2016 року у дилерському центрі «Тойота Центр» Чернівці «Олімп Моторс» відбулася урочиста церемонія  вручення головного призу кампанії.

 

«У виграш автомобіля Toyota Corolla спершу було важко повірити. Сервісні роботи із заміни масла були виконані ще літом, тому досить не очікувано було отримати телефонний дзвінок з такою надзвичайною новиною. З моменту придбання автомобіля користуюся тільки послугами офіційного сервісу, головними перевагами якого є професіоналізм кожного співробітника та якісний сервіс, який вони надають своїм клієнтам. Неймовірно задоволений та щасливий, що цей комфортний автомобіль - Toyota Corolla - стане надійним помічником у щоденних справах моєї родини», - прокоментував Лисак Іван Йосифович.


ПІІ «Тойота-Україна» вітає переможця розіграшу Лисака Івана Йосифовича і бажає легких доріг, задоволення від керування Toyota Corolla та неймовірних емоцій у родині Toyota.

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.