Toyota logo. Go back to homepage.
Графік роботи:
Пн.-пт 9.00-19.00
Сб. СТО до 15.00
  Салон до 17.00
Нд.  Вихідний

Придбати авто:
+380 372 54 34 01

Записатись на СТО:
+380 372 900 255

Ми в соцмережах:

Нова Toyota Camry 2018
Зустрічайте Toyota C-HR Hybrid
Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

«Розкрий своє Я» з Toyota Yaris

Цього літа Toyota Yaris пропонує кожному розкрити своє "Я" та отримати задоволення від життя!

Пропонуємо взяти участь в акції «Розкрий своє Я». Цей девіз є слоганом автомобіля Toyota Yaris: виразного, емоційного та стильного, що вирізняє його на українських дорогах. Створений для вибагливих автолюбителів, цей автомобіль відповідає вимогам до естетики, економічності та екологічності. Завдяки просторому та комфортному салону та якісному оздобленню із використанням сучасних матеріалів Toyota Yaris дарує задоволення не лише водію, який керує авто, а і його пасажирам.

Так само й акція «Розкрий своє Я» з Toyota Yaris пропонує учасникам розкрити своє справжнє «Я» та отримати задоволення від життя. Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно:

 • з 27.07.2016 по 27.08 2016 року поставити "Like" (бути учасником спільноти) на сторінці "Toyota Ukraine" у Facebook;
 • розмістити фото, яке характеризує індивідуальність учасника, на персональній сторінці у Facebook із хештегом* #РозкрийСвоєЯ, переконатися, що публікація учасника доступна для публічного перегляду;
 • вказати другим хештегом своє бажання із переліку: #Вікенд, #Емоції або #Стиль;
 • поширити публікацію "Toyota Ukraine" з умовами Акції: https://www.facebook.com/ToyotaUkraine/posts/1064536120249567.

Учасники, яві виконають усі умови акції, отримають шанс здобути один із трьох призів, залежно від вказаного хештегу.

А за призи, які чекають на своїх майбутніх власників, дійсно варто позмагатися:

 • #Вікенд – сертифікат на проживання протягом двох днів в одному з найкращих готелів, розташованому в м. Одесі, на 2 особи. Сертифікатом можна скористатися до 30 вересня 2016 року.

 • #Емоції – сертифікат на проведення персональної фотозйомки професійним зірковим фотографом та надання послуг візажиста і перукаря, які створять унікальні образи у рамках фотозйомки в столиці за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 24/25 до 31 жовтня 2016 р.

 • #Стиль – сертифікат на виготовлення дизайнерської сумки чи рюкзака згідно з індивідуальними побажаннями щодо форми, кольору та матеріалів із можливістю персоналізації (нанесення ініціалів) від відомого українського дизайн-ательє. Сертифікат діє до 31 грудня 2016 року.

Три щасливчики будуть визначені шляхом випадкової вибірки 29 серпня 2016 року!

І це ще не все! Ті учасники, які з 27.07.2016 по 27.08.2016 розмістять своє фото на Facebook із тест-драйву Yaris в офіційному дилерському центрі Toyota з хештегом #ТойотаДрайв, отримають шанс здобути особливий приз – крутий розкладний велосипед для сучасного міста. Переможець, який отримає цей приз, буде визначений шляхом випадкової вибірки 29 серпня 2016 року.

Акція діє з 27.07.2016 по 27.08.2016 включно на території України (окрім населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція).
Призи можуть відрізнятися від зображення у матеріалах, що стосуються акції.

* Хештег – це символ «решітка» і слово чи фраза, яким передує символ # без пробілу.


Офіційні правила акції

 

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.