Toyota logo. Go back to homepage.
Графік роботи:
Пн.-пт 9.00-19.00
Сб. СТО до 15.00
  Салон до 17.00
Нд.  Вихідний

Придбати авто:
+380 372 54 34 01

Записатись на СТО:
+380 372 900 255

Ми в соцмережах:

Нова Toyota Camry 2018
Зустрічайте Toyota C-HR Hybrid
Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

Оригінальні аксесуари

toyota_aftersales_2014_genuine_accessories_prado_header_tcm_3046_244677   Як і інші власники автомобілів Toyota, ви напевно плануєте їздити на своєму автомобілі на значні відстані. Купуючи оригінальні аксесуари Toyota, сконструйовані відповідно до нормативів компанії «Тойота» з безпеки та якості, ви забезпечите собі впевненість у завтрашньому дні на багато років вперед, не залежно від того, куди ви вирішите вирушити в подорож.

    Всі оригінальні аксесуари Toyota пройшли випробування і були схвалені для використання на автомобілях Toyota. З кожним роком все більше і більше водіїв бажають персоналізувати свої автомобілі. Купуючи тільки оригінальні аксесуари Toyota, ви зможете бути впевнені в правильності свого рішення персоналізувати свій автомобіль. Ми рекомендуємо до використання тільки оригінальні аксесуари Toyota, оскільки неоригінальні аксесуари не проходять випробувань і не схвалюються компанією «Тойота».

    У випадку, якщо придбані вами аксесуари потребуватимуть обслуговуванні, ви зможете звернутися в будь-який з 32 офіційних дилерських центрів Toyota в Україні, технічні фахівці якого обслужать ваш автомобіль з використанням новітнього діагностичного обладнання та оригінальних запасних частин Toyota. Завдяки такому підходу ваш автомобіль буде відремонтовано відповідно до нормативів компанії-виробника, що стане вагомою перевагою при подальшому продажі автомобіля.

    На оригінальні запасні частини та аксесуари, встановлені на станціях техобслуговування офіційних дилерів Toyota в Україні, гарантія визначається залишковим терміном гарантії на автомобіль, але не менше 1 (одного) року з дати установки запасної частини та / або аксесуара (-ів) без обмеження пробігу. Гарантія покриває оригінальні запчастини та аксесуари, придбані тільки в офіційних дилерів Toyota в Україні.

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.