Yaris Live

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Yaris Live

Yaris Active

Yaris Elegant

Yaris Elegant +

Yaris Style

Yaris Style +

Хетчбек

  • TPMS - система моніторингу тиску в шинах
  • Камера заднього огляду
  • Підтримка систем Apple CarPlay та Android Auto
  • Електромеханічне стоянкове гальмо

Білий (040)

Сріблястий металік (1L0)

Бронзовий металік (6X1)

Сірий металік (1G3)

Білий перламутр (089)

Чорний металік (209)

Червоний перламутр (3U5)

Cиній (8W2)

Cиній металік (8W7)

Від 938 114 грн

Макс. потужність ДВЗ

92/-5500

Макс. потужність ДВЗ

92

 

Інформація щодо цін

Закрити
Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою).

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.


 

Запис на тест-драйв Онлайн консультація Сконфігурувати Yaris

 

Навіщо зупинятися?

Новий Yaris — ідеальний автомобіль, створений для міського життя. Він поєднує в собі прогресивну гібридну технологію з неперевершеним дизайном та завжди готовий до руху. Адже якщо є енергія продовжувати шлях, навіщо зупинятися?

переглянути відео

 

Особливості нового Toyota Yaris

Цей автомобіль гарантує задоволення від водіння. Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів, і завдяки технологіям нового покоління ми вивели Camry Hybrid на новий рівень.

01 Створений із натхненням

При створенні нового Yaris розробники продумали кожну деталь. Завдяки впевненій, широкій посадці автомобіль з легкістю підкорює дорогу та рухається нею із надзвичайною маневровістю та яскравим динамізмом.

02 Сила гібрида

Новий Yaris оснащено вдосконаленою гібридною системою четвертого покоління із новим 1,5-літровим бензиновим двигуном, завдяки чому автомобіль демонструє впевнену динаміку та неперевершені показники економічності.

03 Повсякденна елегантність

Новий Yaris із сучасним, привабливим і стильним інтер'єром поєднує в собі оздоблення якісними матеріалами та м'яку, приємну фонову ілюмінацію інтер'єру, щоб створити простір, сповнений емоцій, і подарувати максимум задоволення.

* Доступне в Premiere Edition.


Детальніше

Відкрийте елементи дизайну, які роблять Yaris таким незабутнім.

Екстер'єр
Інтер'єр