Спеціальна пропозиція на Toyota C-HR

 

Toyota C-HR -  чуйний та захоплюючий, завдяки прекрасному скульптурному дизайну кросовера, неодмінно стане гармонійною складовою активного життя. Забудьте про безперервні зупинки - прийшов час знайти ідеальний рух вашого міста за кермом нового Toyota C-HR.

З 05 вересня по 31 жовтня 2019р. купуйте Toyota C-HR з бензиновим двигуном об'ємом 1,2 літра, витратою пального від 5,4 л/100 км, переднім або повним приводом у Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс" з максимальною економією до 33 120 грн.*

 

* - вигода розрахована станом на 13.09.19 від попередньої ціни автомобіля Toyota C-HR в комплектації "Premium" в кольорі металік, що діяла станом на 04.09.2019.; залежить від обраного кольору, комплектації та технічних характеристик автомобіля. 

За довідками про наявність автомобілів та актуальні пропозиції просимо звертатись  до фахівців Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс", вул. Хотинська, 75, тел. (0372) 54-34-01,  099 754 7459

 

 

 

НОВИНИ

  • Розпочинаємо продажі оновленої моделі Toyota C-HR.
  • Міжнародна виставка «АгроКомплекс 2019»
    Toyota представила комерційні автомобілі на Міжнародній виставці «АгроКомплекс 2019»
  • Перевірка витривалості на «золото»
    Рекламна кампанія від Toyota Corolla продовжується! В рамках проєкту «Витривалість робить тебе легендою» ми ділимося історіями зірок українського спорту та розповідаємо про їхній шлях до перемоги.
  • Українські спортсмени стали обличчям кампанії Toyota Corolla
    Раді повідомити, що ми запускаємо рекламну кампанію за участю Toyota Corolla та чотирьох провідних спортсменів України.