Оригінальні аксесуари

Як і інші власники автомобілів Toyota, ви напевно плануєте їздити на своєму автомобілі на значні відстані. Купуючи оригінальні аксесуари Toyota, сконструйовані відповідно до нормативів компанії «Тойота» з безпеки та якості, ви забезпечите собі впевненість у завтрашньому дні на багато років вперед, не залежно від того, куди ви вирішите вирушити в подорож.

Всі оригінальні аксесуари Toyota пройшли випробування і були схвалені для використання на автомобілях Toyota. З кожним роком все більше і більше водіїв бажають персоналізувати свої автомобілі. Купуючи тільки оригінальні аксесуари Toyota, ви зможете бути впевнені в правильності свого рішення персоналізувати свій автомобіль. Ми рекомендуємо до використання тільки оригінальні аксесуари Toyota, оскільки неоригінальні аксесуари не проходять випробувань і не схвалюються компанією «Тойота».

У випадку, якщо придбані вами аксесуари потребуватимуть обслуговуванні, ви зможете звернутися в будь-який з 32 офіційних дилерських центрів Toyota в Україні, технічні фахівці якого обслужать ваш автомобіль з використанням новітнього діагностичного обладнання та оригінальних запасних частин Toyota. Завдяки такому підходу ваш автомобіль буде відремонтовано відповідно до нормативів компанії-виробника, що стане вагомою перевагою при подальшому продажі автомобіля.

На оригінальні запасні частини та аксесуари, встановлені на станціях техобслуговування офіційних дилерів Toyota в Україні, гарантія визначається залишковим терміном гарантії на автомобіль, але не менше 1 (одного) року з дати установки запасної частини та / або аксесуара (-ів) без обмеження пробігу. Гарантія покриває оригінальні запчастини та аксесуари, придбані тільки в офіційних дилерів Toyota в Україні.