Trade-In

Обмін автомобілів в найкращих традиціях

Trade-In – це послуга, яка допоможе Вам позбутися усіх турбот, пов'язаних з продажем вашого старого автомобіля та купівлі нового. Ви просто обміняєте старий автомобіль на новий, різницю між ними можна внести готівкою або відкрити кредит на найвигідніших для Вас умовах.

Наша компанія пропонує найбільш вигідні і надійні умови.

Обмін автомобілів в найкращих традиціях

Trade-In - головний помічник у продажу, обміні та купівлі автомобіля. Компанія пропонує найбільш ефективні інструменти та зручні умови для обміну старого автомобіля на новий.

Trade-In - Це дуже просто:

  1. Ви під'їжджаєте в автосалон.
  2. Експерт на сервісній станції фірми проводить діагностику деталей і вузлів, оцінює стан вашого авто.
  3. Разом з менеджером автосалону Ви складаєте ціну вашого автомобіля.
  4. Оформлення договору купівлі-продажу автомобіля.

А далі Ви вибираєте собі новий автомобіль і доплачуєте різницю в ціні відразу, або оформлюєте кредит під мінімальні відсотки.

ПЕРЕВАГИ Trade-In
  • Вам не доведеться думати, в якій газеті опублікувати оголошення про продаж, шукати зустрічі з покупцем, турбуватися про чесність угоди і втрачати час на дзвінки і холості виїзди.
  • Ви не будете чекати, поки буде реалізовано ваш автомобіль. Ви відразу почнете користуватися новим автомобілем, а всі проблеми з пошуком покупця і реалізацією вашого старого автомобіля ми візьмемо на себе.
  • Ви не будете демонструвати ваш автомобіль, вести переговори з покупцями. Всі виникаючі при цьому складнощі і проблеми стануть вже нашими.
  • Ви не будете нести витрати, пов'язані з рекламою, орендою стоянки, проведенням передпродажної підготовки, підтриманням товарного вигляду автомобіля, його продажем та комісійним оформленням - ми також візьмемо це на себе.

Ви розширюєте свої можливості поєднуючи послугу TRADE-IN з послугою кредиту. В якості початкового внеску, при купівлі нового автомобіля, буде зарахований Ваш старий автомобіль, а відсутню суму Ви візьмете в кредит. Таким чином, при обміні старого автомобіля на новий, гроші Вам не знадобляться одразу.

Ви відчуєте себе комфортно і зручно.

Тому що вам нікуди не треба їхати - вся процедура TRADE-IN (від оцінки до обміну) відбувається швидко, у зручний для вас час і безпосередньо в автосалоні. Вам всього лише треба під'їхати до нас на своєму автомобілі!

Ми гарантуємо вам фінансову безпеку. Краще повністю довіритися професіоналам надійної компанії.

Наша компанія пропонує найбільш вигідні і надійні умови. Вам потрібно лише визначити, яким має бути новий автомобіль, а всі інші турботи ми візьмемо на себе.

Подати заявку на Trade-in

 Ви також можете переглянути наші сторінки по авто з пробігом у соц.мережах: