HILUX COMFORT

Пікап

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Hilux Business

Hilux Comfort

Hilux Premium

Hilux Legend

  • Легкосплавні темно-сірі диски R17
  • Світлодіодні передні протитуманні фари
  • Багатофункціональний сенсорний дисплей 8"
  • Підтримка систем Apple CarPlay та Android Auto

Білий (040)

Білий перламутр (070)

Бронзовий металік (6X1)

Сірий металік (1G3)

Сріблястий металік (1D6)

Чорний металік (218)

Червоний металік (3U5)

Темно-синій металік (8X8)

 

Спож. пального

7.2 л/100 км

Спож. пального

9.4 л/100 км

Макс. потужність

183/ кВт при об./хв.

 

Інформація щодо цін

Закрити
Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою).

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.


 

Запис на тест-драйв Онлайн консультація СКОНФІГУРУВАТИ HILUX

 

СТВОРЕНО ДЛЯ ВЕЛИЧІ. РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Дослідіть деякі деталі стилю, завдяки яким Hilux виділяється серед натовпу.


Екстер'єр
Інтер'єр

 

ТЕХНОЛОГІЇ

Дізнайтеся більше про оснащення Toyota Hilux.

Дизайн

ЧУДОВИЙ ДИЗАЙН. У БУДЬ-ЯКІЙ МІСЦЕВОСТІ.

untitled_4_01

Його атлетичні форми передають відчуття сили, в той час як міцні передні та задні бампери та жорстке лиття кузова захищають кузов від пошкоджень.

QDR*

МІЦНИЙ, ДОВГОВІЧНИЙ, НАДІЙНИЙ. БЕЗПЕРЕЧНО

untitled_6_01

Розроблений та протестований для роботи в найекстремальніших умовах світу, ви можете покластися на легендарну якість, довговічність та надійність, що вписуються у кожен новий Hilux.

*QDR - Якість, міцність та надійність

Можливості

У ГОРУ? НЕ ПРОБЛЕМА

untitled_8_01


Існує безліч вагомих причин почувати себе впевнено в новому Hilux. Система допомоги при рушанні під гору (HAC) та система активного контролю тяги (A-TRC) спрощують плавний старт, а його величезна здатність перевозити вантажі та буксирувати означає, що нічого не залишиться позаду. Отже, при русі у гору або дони низу (ми згадували, що у Hilux є система допомоги при спуску з пагорба (DAC) ?), коли ви перебуваєте в новому Hilux, ви можете бути впевнені, що знаходитеся в самих надійних руках.


* Опції та оснащення залежать від комплектації.

Мультмедійна система

ІННОВАЦІЙНЕ ОСНАЩЕННЯ

untitled_10_01
Користуючись мультимедійною системою, що має 8-ми дюймовим сенсорним екраном і підтримкою Apple Carplay та Android Auto ви можете здійснювати важливі дзвінки й насолоджуватися музикою, а кольоровий дисплей на панелі приладів TFT 4.2 дюймовим дозволить легко стежити за характеристиками нового Toyota Hilux.

 

ОСОБЛИВОСТІ НОВОГО HILUX

toyota_hilux_2020_gallery_03_full_tcm_3046_2017446_01

Більше дозвілля? Більше бізнесу

Куди б ви не відправилися, Hilux доставить вас туди. Завдяки ряду потужних та ефективних двигунів і здатності буксирувати до 3,5 тонн він здатний переміщати гори. Новий дизельний двигун об’ємом 2.8 літри має крутний момент у 500 Нм та пришвидшує Toyota Hilux від 0 до 100 км/год усього за 10,8 секунди. Це найпотужніший Hilux в історії.
toyota_hilux_2020_gallery_04_full_tcm_3046_2017449_01

Побудований для величі. Розроблений для задоволення

Новий сміливий зовнішній вигляд Hilux виділяється з натовпу. Зверніть увагу на приголомшливі нові конструкції освітлення і ряд міцних колісних дисків, які ще більше покращують його привабливий зовнішній вигляд. Хочете довести його до максимуму? Не шукайте нічого, крім комплектації Legend... це найвищий прояв сили й стилю Hilux.
toyota_hilux_2020_gallery_08_full_tcm_3046_2017463_02_01

Ваш простір, ваш світ

Окремо слід виділити появу спеціальної комплектації Legend, що підкреслює більш ніж 50-річну спадщину легендарної моделі. Legend характеризується наявністю спеціальних деталей екстер’єру. Інтер’єр оздоблений чорною стелею, спеціальними декоративними вставками та фоновою ілюмінацією інтер’єра на картах дверей.