Тойота Центр Чернівці «Олімп-Моторс»


td_01_01_01
 
izobrazhenie_viber_2019_06_13_173_02_01 

    Офіційний  дилер автомобілів TOYOTA в Чернівецькій області – Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс"  вже  понад п'ятнадцять років поспіль успішно працює на теренах нашої області.  За цей час багато чернівчан стали нашими вдячним клієнтами – поціновувачами якісних, надійних та комфортних автомобілів Toyota.

     Автосалон Тойота Центр  Чернівці «Олімп-Моторс надає повний комплекс послуг з продажу, обслуговування та ремонту автомобілів Toyota. У салоні працюють кваліфіковані спеціалісти з продажу, що радо нададуть інформацію про авто, яким Ви зацікавились, розкажуть про можливість кредитування та страхування, допоможуть у тест-драйві обраної Вами моделі.

     Не менш привітними є наші  сервісні консультанти, що постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень на навчальних семінарах. А спеціалізована, обладнана за найвищими стандартами Toyota, станція технічного обслуговування дозволяє здійснити діагностику  та, за необхідністю, ремонт Вашого автомобіля за найвищими якісними показниками.

 2_06_0112_02_01 

        Основні напрямки діяльності Тойота Центр  Чернівці «Олімп-Моторс:

  • Продаж автомобілів Toyota та їх передпродажна підготовка;
  • Кредит та страхування авто
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів Toyota;
  • Продаж та встановлення аксесуарів та оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;
10_01
 
11_01
 

    Для нас не важливо, який автомобіль ви хочете придбати - ми любимо КОЖНОГО клієнта і його бажання.

   Ми прагнемо працювати так, щоб, відвідавши одного разу наш салон - Ви захотіли  б  повернутися до нас знову і знову, щоразу отримуючи тільки задоволення і позитивні емоції.

 

Кожного дня ми щиро раді бачити Вас в автосалоні Тойота Центр Чернівці «Олімп-Моторс» за адресою:

м. Чернівці, вул. Хотинська, 75, тел. (0372) 54-34-01, 067 373 24 82