Спеціальні сервісні кампанії

Перевірка автомобілів на наявність спеціальних сервісних кампаній

Ми щиро сподіваємось, що ви вважаєте свій автомобіль Toyota надійним та комфортним у використанні. Одним з найголовніших пріоритетів компанії Toyota є питання якості і надійності своїх автомобілів. Ми постійно відстежуємо експлуатаційні якості наших автомобілів, використовуючи найрізноманітніші методи. Цінуючи свою репутацію і ставлячи турботу про клієнта за всіма аспектами діяльності своїм найвищим пріоритетом, компанія Toyota запроваджує Спеціальні Сервісні Кампанії, для запобігання можливості виникнення ситуації, коли певні компоненти чи властивості автомобіля можуть не відповідати нашим високим стандартам.

ПЕРЕВІРИТИ

За допомогою програми перевірки, Ви можете перевірити чи залучений Ваш автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній.

Програма перевірки містить перелік автомобілів марки Toyota, що були продані виключно через мережу офіційних дилерських центрів Toyota в Україні та Республіці Молдова. Автомобілі, що були продані в інших країнах, можуть не відображатися за допомогою цієї програми. Для перевірки таких автомобілів, звертайтесь до офіційних дилерських центрів Toyota в Україні.

*Бельгія, Люксембург, Чеська Республіка, Словаччина, Данія, Великобританія, Фінляндія, Франція, Андорра, Монако, Угорщина, Польща, Португалія, Нідерланди, Норвегія, Румунія, Болгарія, Македонія, Албанія, Швейцарія, Ліхтенштейн, Іспанія, Швеція, Німеччина, Австрія, Ісландія, Канарські острови, Гібралтар, Естонія, Латвія, Литва, Хорватія, Сербія, Боснія та Герцеговина, Чорногорія, Косово, Італія, Кіпр, Греція, Мальта, Туреччина, Ізраїль, Україна, Молдова, Казахстан, Киргизстан, Росія, Білорусь, Грузія, Азербайджан, Вірменія, Туркменістан, Узбекистан, Таджикистан.