Camry Prestige+

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Camry Comfort

Camry Elegance

Camry Elegance+

Camry Prestige


Camry Prestige+

Camry Premium

Camry Premium+

Camry Prestige+ - Седан

  • Легкосплавні диски 18", двокольорові з машинною обробкою
  • Тоновані стекла задніх дверей та заднє скло
  • Система моніторингу "сліпих" зон - BSM
  • Електрорегулювання керма

Білий (040)

Сріблястий металік (1F7)

Білий перламутр (089)

Чорний металік (218)

Сірий перламутр (8X2)

Червоний перламутр (3U5)

Коричневий металік (4X7)

Синій металік(8W7)

Від

1 584 274 грн

Інформація щодо цін

Закрити
Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою).

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.


Запис на тест-драйв Онлайн консультація СКОНФІГУРУВАТИ CAMRY

Основні характеристики Toyota Camry Гібрид

Гібрид, що загострює почуття

Оснащений тихим самозарядним гібридним двигуном об’ємом 2,5 літра, автомобіль забезпечує значний крутний момент на низьких оборотах і феноменальну потужність на високих, а також краще реагування на дії водія та легше прискорення.

Створений бути у центрі уваги

Поєднуючи в собі елегантність седану та динамічний вигляд, спритна Camry просто «сяє» на дорозі. Це чудово сконструйоване авто має надзвичайно дивовижну керованість та першокласну оглядовість. Крім того, оновлена Camry пропонується у декількох елегантних кольорах, що привертатимуть захоплені погляди оточення під час кожної подорожі.

Затишний салон для душевного спокою

Сучасний дизайн інтер’єру підкреслює простір салону, а 9-дюймовий інформаційно-розважальний сенсорний екран робить водіння ще комфортнішим. Цей мультимедійний екран дозволяє легко користуватися усім необхідним, включаючи навігацію, музику та системи Apple CarPlay™ або Android Auto™.

Озирніться навколо

Ознайомтеся з деякими деталями стилю, які роблять автомобіль Camry таким винятковим.

Дизайн

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН САЛОНУ, ЩО ВРАЖАЄ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ.

Поєднуючи в собі елегантність та динамічний вигляд седану, спритний Camry просто «сяє» на дорозі. Оновлення як верхньої, так і нижньої решіток радіатора надає автомобілю ширший та більш динамічний вигляд.

Гібрид

РУХАЙТЕСЯ ВПЕРЕД З ОПТИМАЛЬНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ

Camry Hybrid пропонує більш екологічне водіння без будь-яких втрат в потужності та зі збереженням внутрішнього простору. Авто оснащене тихим самозарядним гібридним двигуном об’ємом 2,5 літра, це диво інженерної думки забезпечує значний крутний момент на низьких оборотах і феноменальну потужність на високих, а також краще реагування на дії водія та легше прискорення.

Технологія

ВИШУКАНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ НЕПОВТОРНОГО ВОДІННЯ

Дивовижний седан Camry поєднав у собі безліч інноваційних функцій. Ідеально інтегровані технології щоразу надихають на нову поїздку, виводячи водіння автомобіля на інтуїтивний рівень. Салон Camry Hybrid вирізняється чудовою звукоізоляцією, високим рівнем комфорту та технологічного оснащення.

Безпека

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ЗАХИЩАЄ ВАС

Життя може бути непередбачуваним. Однак із Camry ви завжди будете готові до подорожі. До складу певних комплектацій автомобіля входить Toyota Safety Sense — повний набір революційних технологій активної безпеки та допомоги водієві, розроблений для Вашого душевного спокою.

Фотодобірка

Екстер'єр
Інтер’єр
Завантажити прайс

Завантажте
прайс

Завантажити брошуру

Завантажити брошури:

Бензиновий двигун

Гібридна силова установка

Запишіться на тест-драйв

Запис на тест-драйв