Антиалергенний фільтр салону Тойота

Антиалергенний фільтр салону Тойота.

Пересуваючись сучасними містами та проводячи багато часу у заторах, ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям.

Повітряні фільтри салону відіграють життєво важливу роль у забезпеченні водія та пасажирів чистим повітрям, адже вони запобігають потраплянню у салон автомобіля різноманітних забруднювальних та шкідливих речовин.

Щоб спекотний сезон був приємним, а подорожі у вашій Toyota комфортними та безпечними пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією на антиалергенний фільтр салону, який розроблений на основі вугільного фільтра і має всі його властивості. Крім того, він має додатковий шар, що є основою для хімічного покриття, який знешкоджує основні частки алергенів з ефективністю 95±5%.

Переваги антиалергенного фільтру салону:

✅Фільтрування частинок (на 25% ефективніше,ніж стандартний фільтр)  

✅Усунення запахів

✅Усунення вихлопних газів

✅Знешкодження частинок алергенів (Ефективність 95±5%)

Вартість антиалергенного фільтру салону складає 1155 грн. з ПДВ*.

 Рекомендовано регулярно перевіряти стан фільтру салону кожні 15 000 км пробігу:

  • Повітряні фільтри блокують подразнюючі і шкідливі речовини: пилок, озон, пил і вихлопні гази, щоб запобігти їх негативному впливу на здоров’я водія та пасажирів.
  • Вони забезпечують салон свіжим повітрям, роблячи Вашу подорож приємнішою
  • Вони підтримують продуктивну роботу системи кондиціонування Вашого автомобіля за будь-яких погодних умов
Піклуйтесь про своє здоров`я та здоров`я своєї сім`ї та не забувайте замінювати салонний фільтр.

 * Ціна, вказана з урахуванням ПДВ, станом на 23.05.2024, та діють в Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс", м. Чернівці, вул. Хотинська, 75

За додатковою інформацією, про наявність звертайтеся, будь ласка, в Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс": м. Чернівці, вул. Хотинська, 75, +38 (067) 373-24-82