Спеціальна пропозиція на Land Cruiser

Land Cruiser – це не просто автомобіль. Це символ лідерства та технологічної переваги Toyota на світовому та українському ринках.
Дизайн Toyota Land Cruiser — це поєднання особливостей легендарної лінійки Land Cruiser і динамічності нового покоління, неймовірної потужності та елегантності.Цей автомобіль підкреслює ваш статус і бездоганний смак, гарантує високий рівень комфорту та прохідності на дорозі.
Land Cruiser має цілий ряд off-road функцій, що вигідно відрізняють його. Завдяки жорсткій рамній конструкції та оптимальній геометрії кузова він є надійним позашляховиком із підвищеною прохідністю.
Для міста все також продумано — системи допомоги при паркуванні, сучасне мультимедіа та багато інших цікавих функцій.
Toyota Land Cruiser вражає плавністю ходу і функціональністю. Стильний інтер’єр культового позашляховика виділяє його серед інших автомобілів. Виготовлене з найякісніших матеріалів сидіння водія має безліч налаштувань та дарує відчуття комфорту.
Незалежно від того, чи ви подорожуєте по бездоріжжю або на шосе, Toyota Land Cruiser завжди буде вашим надійним помічником.

Відчуйте потужність та елегантність Land Cruiser і підкоріть будь-які шляхи з впевненістю.

В Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс" до 30 вересня 2023р.  діє спеціальна цінова пропозиція на обмежений склад автомобіля Toyota Land Cruiser 2022 року виробництва*:

Комплектація

Спеціальна ціна

Ціни станом на 10.08.2023

3.3 Twin Turbo, 10 A/T, PREMIUM

3 258 000 грн.

3.3 Twin Turbo, 10 A/T, GR SPORT

3 258 000 грн.

 
 

За детальною інформацією щодо комплектації та наявності автомобілів, звертайтесь, будь ласка, до Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс", вул. Хотинська, 75, тел. +38067 373 24 82

*Ціна на авто вказана станом на 10.08.2023р. без доплати за колір металік чи перламутр в Тойота Центр Чернівці "Олімп-Моторс", вул. Хотинська, 75.

Зовнішній вигляд авто може відрізнятисьвід зображеного. Пропозиція не є публічною офертою.


Запис на онлайн-консультацію